Dom

Guangzhou Kinglebon Machinery Equipment Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Filtr koparki na sprzedaż
dobra jakość Filtr koparki na sprzedaż
Opinie klientów
Twój personel serwisowy jest bardzo profesjonalny, może w pełni zrozumieć nasze potrzeby i stać w perspektywie naszej firmy, dzięki!

—— Sam

Na zaciekłym rynku Guangzhou Kinglebon Machinery Equipment Co., Ltd jest silniejsza. Życzymy Kinglebonowi stworzenia nowego rekordu.

—— Osar

Stary przyjaciel z Kinglebon Parts, współpracujemy ponad 10 lat, nie tylko biznes, ale także przyjaciele. Profesjonalne najlepsze usługi.

—— Franky

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Trzy duże fabryki

  1) Założona w 2007 r., ZHEJIANG LEFENG MACHINERY PARTS CO., LTD jest dużym przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w badaniu, opracowywaniu, produkcji i sprzedaży szerokiej gamy produktów filtracyjnych, w tym FILTR POWIETRZA, FILTR PALIWA i FILTR OLEJU MASZYN BUDOWLANYCH, CIĘŻKIE POJAZDY , MASZYNY ROLNICZE, CIĘŻAROWCE, AUTO SAMOCHODY, STATKI I ZESTAWY GENERATORÓW itp. ZHEJIANG LIFENG znajduje się w największej w Chinach bazie przemysłowej Longquan City, prowincja Zhejiang, zajmuje ponad 31 968 metrów kwadratowych.

  LEFENG sprowadził wiele zaawansowanych urządzeń do produkcji i kas. Co najważniejsze, udało nam się znaleźć i wyprodukować wiele nowych produktów współpracujących z ZHEJIANG UNIVERSITY. W 2012 roku podjęliśmy Plan Pochodni na poziomie krajowym i produkcję próbną nowych produktów prowincji Zhejiang. Teraz z powodzeniem uzyskaliśmy 5 krajowych patentów na wynalazek i 6 patentów na modele użytkowe. Tymczasem firma współpracuje z American HV Company, aby upewnić się, że jakość marki LEFONG jest lepsza niż w przypadku innych znanych firm filtracyjnych.

  2) Zhejiang KST Auto Electric Motor CO., LTD z siedzibą w Chinach w prowincji Zhejiang, Lishui City Shuige Zone w Chengda Street No. 8. Obejmuje obszar około 10000 metrów kwadratowych, istniejący personel ponad 100 osób, w tym inżynierów 6 osób , wszelkiego rodzaju personel techniczny ponad 20 osób.

  Firma specjalizuje się w ciężkich pojazdach, produkcji maszyn inżynieryjnych, generatorze rozruchowym. Głównie stosowane w modelach Komatsu, Hitachi, Carter, Daewoo, Hyundai, Isuzu, Kobelco, Mitsubishi. Wymagania produktowe, aby osiągnąć międzynarodowy poziom zaawansowany, większość eksportu do Europy, Stanów Zjednoczonych, Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i innych krajów i regionów, ale stała się pierwszym krajowym sprzedaży ciężkich pojazdów mechanicznych.

  Firma od początku do końca posiada wysokiej jakości zespół zarządzający, dążenie do sprawnego działania systemu, firmy każdej części zamiennych, każdy proces ściśle, w zależności od jakości produktów dla rozwoju przedsiębiorstwa. Na podstawie oryginalnego systemu jakości IS09001: 2000, w ścisłej zgodności z normami systemu jakości ISO / TS16949 dla przemysłu motoryzacyjnego w celu ukierunkowania różnych procesów produkcyjnych i zarządzania firmy.

  3) ZHEJIANG SANTIAN FILTER CO., LTD jest wyspecjalizowanym rozwojem, produkcja, sprzedaż filtrów serii produktów dużych przedsiębiorstw, jest również członkiem China Internal Communications Engine Association Filter Branch, Firma głównie idzie do produkcji i rozwoju wszelkiego rodzaju powietrza, paliwa, filtrów oleju do maszyn budowlanych, ciężkich pojazdów, maszyn rolniczych, ciężarówek, samochodów, statków i maszyn inżynieryjnych itp.

  Firma została założona w 1990 roku i obejmuje powierzchnię 20 000 metrów kwadratowych. Posiada importową serię pro-grupowej produkcji z zespołem wysokiej technologii i bardzo profesjonalną obsługę. Nasze produkty wykonane zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO9001: 2000 i ISO / TS16949 : 2002. Produkty zostały wywiezione do południowo-wschodniej Azji Euro-America, a sprzedaż do całego naszego kraju. Nasze produkty zależą od doskonałej jakości, rozsądnej ceny, najlepszej usługi, uzyskania dobrej opinii od klientów.

  Zhejian Santian Auto Air Conditioning Compressor CO., LTD założona w 2009 roku, jest spółką zależną Grupy Santian, specjalizującą się w działaniach w zakresie badań i rozwoju, dystrybucji i serwisu sprężarki klimatyzacji samochodowej, w tym jej korpusu cylindra, nośnika planety, głównej osi, tarczy obrotowej , przednia i tylna osłona, tłok sprężynowy itp., które wszystkie na podstawie oryginalnego systemu jakości IS09001: 2000, w ścisłej zgodności z systemem jakości ISO / TS16949.

 • OEM / ODM
  Kinglebon akceptuje producenta oryginalnego sprzętu lub OEM.

  Początkowo produkowaliśmy części maszynowe;

  Projektujemy i budujemy produkt zgodnie z własnymi specyfikacjami naszych klientów

  Możemy umieścić nazwę Twojej firmy.  

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Kinglebon Machinery Equipment Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Apple Li

Tel: 86-20-32233520-32239076

Faks: 86-20-32233466

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)